Опубліковано Залишити коментар

Види механізмів що використовуються у наручних годинниках Orient

Механізми японського виробництва

Orient

  • Orient Cal.F6922 – Базовий F6922 — це механізм із автоматичним заводом і 22 дорогоцінними каменями. Як і всі поточні механізми Orient, F6922 є власною мануфактурою, виготовленою у Японії. Цей механізм є в годинниках Orient, випущених ще в 2016 році. F6922 .прямий спадкоємець попередніх поколінь механізмів за наявності оновлень зберігає відому надійність. Простий та невибагливий до частоти обслуговування, ремонтопридатний та надійний – основні переваги всіх механічних годинників орієнт. Не володіючи видатними характеристиками точності ходу і не переносячи в повсякденне життя жодних інновацій, годинник з цим механізмом не підведе і стабільно виконуватиме свої функції протягом багатьох років. Має індикацію дати та дня тижня за допомогою дисків із відповідною розміткою. Як більшість сучасних механизмів має протиударний захист балансу . Основною особливістю щодо попередніх версій механізму має функцію ручного підзаводу пружини (близько 30 оборотів заводної головки максимально можливо заводять пружину), збільшений до 40 годин запас ходу, функцію зупинки секундної стрілки і корекцію дня тижня за допомогою перекладної головки. Також вищі вимоги до точності ходу.
  • Orient Cal.F6D22 – використовує як базу механізм Orient Cal.F6922 і відрізняється диском мультикалендарної функції замість диска днів тижня. Інші характеристики залишилися без змін. Функція мультикалендаря дозволяє зіставляти рік (зображений на диску) з верхньою шкалою місяців на циферблаті і в результаті отримати відповідність дати з днями тижня саме цього місяця (шкала в нижній частині циферблата)
  • Orient Cal.F6B22 – використовує як базу механізм Orient Cal.F6922 , але з додатковими ускладненнями у вигляді індикації дня тижня за допомогою стрілки, а також додаткової стрілки з 24-х годинною індикацією часу. Така стрілка не налаштовується і працює сихронно з основним часом. Замість 24-х годинного формату може бути формат день-ніч або рухливий диск який так само в сукупності з основним часом показує 12 годин дня або ночі.
  • Orient Cal.F6T22 – використовує як базу механізм Orient Cal.F6922 але не має ніяких ускладнень. Особливістю цього механізма є наявність отвору на основній платині під самим вузлом балансу, що за умовою наявності отвору у циферблаті надає можливість спостерігати за роботаю баланса не знімаючи годинник з руки.
Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA ImageChange Image