Опубліковано 2коментарі

Ремонт та сервісне обслуговування годинників у Харкові

Режим роботи

пн-пт 10:00 – 18:00

сб-нд ВИХІДНИЙ

+38 068 331 8822

+38 066 719 6730

Годинникова майстерня нашого салону знаходиться в Харкові і пропонує широкий спектр послуг з ремонту та обслуговування годинників провідних швейцарських, європейських та японських марок.

Сервісний центр має у своєму розпорядженні найсучасніше обладнання та професійний інструмент Швейцарії, а також оригінальні запасні частини для проведення якісного ремонту годинників відповідно до вимог заводів-виробників.

Ремонт швейцарського годинника

Швейцарія протягом ось уже кількох століть славиться своїм знаменитим годинником, який став одним із символів країни. Незважаючи на те, що в ХХ столітті у швейцарських годинникових майстерень з’явилися гідні конкуренти, статус цього годинника непохитний. І найсильніші світу цього, для яких час, безумовно, один із найцінніших ресурсів, зупиняють свій вибір саме на швейцарському годиннику. Але навіть найдосконаліші механізми «втомлюються», і починаються пошуки відповідного ремонту годинника. А ремонт швейцарських годинників зовсім потребує воістину ювелірної точності та висококласного сервісу.

«Годинник» пропонує послуги з ремонту швейцарського годинника на найвищому рівні. У нашому сервісному центрі годинника використовується найновіше обладнання, що забезпечує правильне та вузькоспеціалізоване обслуговування годинника. Після проведення технічного сервісу годинника та усунення всіх дефектів, відремонтовані механізми проходять ретельне тестування, яке включає перевірку точності ходу, регулювання герметичності корпусу, підвищення ефективності роботи автопідзаводу, календарів, хронографа.

Ремонт японського годинника

У другій половині XX століття на ринку годинника з’явилися нові гравці – японські корпорації Casio, Seiko, Citizen і Orient, які представили перший у світі годинник з точністю ходу менше 1 секунди на день. При цьому японський годинник був доступний кожному. Швейцарській механіці довелося поступитися і визнати гідних конкурентів, а японці за короткий термін зайняли лідируючі позиції. З їх приходом з’явилося безліч недорогих, якісних та надійних годинників з великою різноманітністю додаткових функцій: хронограф, вічний календар, будильник, компас, барометр, термометр, GPS-навігація, телефон, телевізор, фотокамера, носій USB Flash Drive та ін.

Особлива гордість японських виробників – годинник з альтернативними джерелами енергії, такі як Kinetic від Seiko, Eco-Drive (Citizen) або Light Power (Orient). Спеціалісти нашого сервіс-центру мають унікальний досвід роботи з цими високотехнологічними механізмами та забезпечать ремонт Casio, Seiko, Orient у Харкові.

Також ми займаємося відновленням зовнішнього вигляду годинника, яке включає в себе полірування, чищення і косметичний ремонт корпусу та браслета. Наша майстерня допоможе із заміною сапфірового або кварцового скла, замовленням годинного ремінця або браслета

2 коментарі до “Ремонт та сервісне обслуговування годинників у Харкові

  1. Здравствуйте ! Сколько будет стоить реновация Seiko 5 1990 года выпуска? Спасибо

  2. Доброго дня
    Чи працює зараз в Харкові ремонт годинників?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

CAPTCHA ImageChange Image